Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Klapptisch - sogenannter Gatelegtable, 20. Jhdt.

Klapptisch - sogenannter Gatelegtable, 20. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Eichenholz massiv, ausstellbares KorkenzieherFußgestell, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

17.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2013