Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ignaz BLAZOVICH *

Ignaz BLAZOVICH * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1955 geb.) "Der Stuhl" unten rechts signiert und datiert (19)98?, Fotodruck überarbeitet, Papier/Leinwand Schutzlack, ca. 60 x 40 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

17.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ignaz BLAZOVICH *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2013