Čís. položky 7000

Franc VOZELJ*

Franc VOZELJ* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Kranj 1954 geb.) "Stillleben mit Blumenkorb" unten links signiert, Öl auf Leinwand, ca. 25,5 x 30 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

17.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Franc VOZELJ*

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 17.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2013