Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ulrich HÜBNER

Ulrich HÜBNER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Berlin 1872 - 1932 Neubabelsberg) "Boote am Strand" unten links signiert: Hübner Ulrich, Öl auf Malkarton, ca. 30 x 40 cm, gerahmt Ruf 1200

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

17.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Ulrich HÜBNER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 17.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 11.01. - 17.01.2013