Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Hugo Höppener (Fidus) *

Hugo Höppener (Fidus) * - Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts

(Lübeck 1868-1948 Berlin) The Enlightened One, mixed media on board, 61 x 45 cm, Passepartout, framed, (Rei)

Provenance: Stella Diefenbach; German private property

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.02.2013 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-

Hugo Höppener (Fidus) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 07.02.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.02. - 07.02.2013