Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Anton Hans Karlinsky *

Anton Hans Karlinsky * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1872-1945) Wäscherinnen am Bach, signiert und datiert Anton Karlinsky (18)97, Aquarell auf Karotn, 37 x 28 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

15.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:

Anton Hans Karlinsky *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.01. - 15.01.2013