Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7062

Budapester Pokal,

Budapester Pokal, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund, plastischer Blätter am Kuppaansatz, Höhe 23,4 cm, Gewicht 200 g, Meisterzeichen, Budapester Dianakopfpunze ab 1937, Druckstellen, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

15.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Budapester Pokal,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 15.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.01. - 15.01.2013