Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7205

Kleine Biedermeier-Vitrine

Kleine Biedermeier-Vitrine - Nábytek, koberce

um 1930, palisanderfurnierter Korpus mit gewunden gedrechselten Lisenenapplikationen und Perlstabprofilen, dreiseitig verglast, eine Tür, 137 x 79 x 45 cm, Altersspuren. (PZ)

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

07.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Kleine Biedermeier-Vitrine

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 07.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 07.01.2013