Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7203

Höhenverstellbarer Kienspanhalter,

Höhenverstellbarer Kienspanhalter, - Nábytek, koberce

18. Jh., hölzener Stand mit Zahnleiste und geschmiedeter Zange, Höhe von 128 cm bis 147 cm, Altersspuren, ein Steckteil fehlt. (MIN/PZ)

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

07.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 07.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 07.01.2013