Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Anton Hlavacek

Anton Hlavacek - Obrazy

(Wien 1842-1926) Am Seeufer, signiert, undeutlich datiert Hlavacek (18)73 (?), Öl auf Leinwand, 38,5 x 52 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.01.2013 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Anton Hlavacek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.01.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 02.01.2013