Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Anton Schrödl

Anton Schrödl - Bilder Varia

(Schwechat 1820-1906 Wien) Auf der Alm, signiert A. Schrödl, Öl auf Leinwand, ca. 48 x 56 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

02.01.2013 - 16:00

Vyvolávací cena:

Anton Schrödl

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 02.01.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 02.01.2013