Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Sophie Sperlich

Sophie Sperlich - Obrazy

(München 1872-nach 1900) Katzenkinder, signiert, bezeichnet S. Sperlich München,Öl auf Leinwand, 30 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Los 177

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.01.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Sophie Sperlich

Gegenstück zu Los 177

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 02.01.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.12. - 02.01.2013