Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Robert Angerhofer

* (Hinterstoder 1895-1987 Linz) "Bäuerliche Grablegung Christi", rechts unten monogrammiert RA, Bleistiftzeichnung auf Papier, ca. 27 x 18 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Provenienz: aus dem Nachlass

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Robert Angerhofer

Provenienz: aus dem Nachlass

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 09.01.2013