Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wilhelm Baryli

Wilhelm Baryli - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Wildpferde", Kopie nach Alfred Roloff, unten links signiert, Öl auf Presskarton, ca. 71 x 105 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Baryli

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 09.01.2013