Čís. položky 9999

Leopold Hauer *

Leopold Hauer * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1896-1984 Lengenfeld) "Föhren", links unten monogrammiert HL, Öl auf Papier, kaschiert auf Karton, ca. 33 x 24 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Leopold Hauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 09.01.2013