Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Carl Haunold

Carl Haunold - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1832-1911) "Gebirgslandschaft", links unten monogrammiert H, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 32 x 24 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Carl Haunold

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 09.01.2013