Mozart Rottmann *
(Ungvar 1874 geb.) Haremsdamen, signiert Rottmann M., Öl auf Leinwand, 80 x 70 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
09.01.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Mozart Rottmann *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.01.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 09.01.2013 |