Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

5 Sessel

5 Sessel - Um?ní, starožitnosti, šperky

im Biedermeierstil, 20. Jh., Nussholz, nussfurniert, politiert, tapezierte abnehmbare Sitzflächen, ergänzter färbiger Bezug, restauriert

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

5 Sessel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.01. - 09.01.2013