Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Erich WULZ*

Erich WULZ* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1906 - 1984 Aigen / Salzburg) 3 Holzschnitte u. a. "Der Kuß" jeweils in der Platte monogrammiert, ca. 28 x 22 cm, unten rechts signiert und datiert (19)68, Passepartout

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Erich WULZ*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.12. - 03.01.2013