Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Franz HINTERHOLZER

Franz HINTERHOLZER - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Salzburg 1851 - 1928) "Leopoldskroner Heide und Untersberg" unten rechts signiert: F. Hinterholzer, Öl auf Malkarton, 35 x 53 cm, verglast, gerahmt Ruf 700

Lit.: N. Schaffer, Art. Hinterholzer: Salzburger Kulturlexikon, Salzburg 2001, S. 211

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

03.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz HINTERHOLZER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.12. - 03.01.2013