Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Anna TSCHADESCH*

(Hallein 1906 - 1977 Amstetten) "Stift Dürnstein" unten rechts signiert, Aquarell auf Papier, ca. 35 x 47 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.01.2013 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anna TSCHADESCH*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.12. - 03.01.2013