Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hans RANZONI d. Ältere*

Hans RANZONI d. Ältere* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1868 - 1956 Krems a. d. Donau) "Alte Praterbäume" unten rechts signiert und datiert: Hans Ranzoni (1)930, Öl auf Leinwand/Karton, ca. 75 x 56 cm, vergoldeter Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans RANZONI d. Ältere*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 03.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.12. - 03.01.2013