Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Elisabeth ERNST*

Elisabeth ERNST* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1945 geb.) "Die Tonbandmaschine" Rückseite betitelt, signiert und datiert: E. Ernst 1981, Öl auf Leinwand, ca. 140 x 70 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Elisabeth ERNST*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.12. - 03.01.2013