Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

3 Grafiken: Michael COUDENHOVE*- Kalgeri

3 Grafiken: Michael COUDENHOVE*- Kalgeri - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Prag 1937 geb.) Sternzeichen - "Krebs" - "Stier" - "Steinbock", jeweils signiert, Farbradierung, u. a. Nr. 179/400 Blattformat je ca. 55 x 51 cm, lose

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 03.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.12. - 03.01.2013