Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Christian Ludwig Attersee *

Christian Ludwig Attersee * - Kunst, Antiquitäten und Möbel

(Preßburg 1940 geb.) "Rauchschmuck" Radierung in Farbe, handsigniert und im Druck Attersee 84, Nr. 84/100 29,5 x 21 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

02.01.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Christian Ludwig Attersee *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 02.01.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 15.12. - 02.01.2013