Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Gregor Traversa *

Gregor Traversa * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Graz 1941-2007, Mitbegründer der Galerie im Cafe Schillerhof, Sommerakademie Salzburg) Ohne Titel, signiert, datiert Gregor Traversa 1988, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 63 x 48,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

21.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Gregor Traversa *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 21.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.12. - 21.12.2012