Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Anonymer Künstler, um 1900

Anonymer Künstler, um 1900 - Um?ní, starožitnosti, šperky

Portrait einer jungen Dame, unsigniert, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 23 x 17 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

21.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler, um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.12. - 21.12.2012