Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Elek Vajda *

Elek Vajda * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Debrezin 1904-1980 Graz) Grazer Stadtmotive, monogrammiert EV, 3 Bleistiftzeichnungen auf Papier, Bildausschnitt je 18 x 11 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, gering fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

21.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Elek Vajda *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 21.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.12. - 21.12.2012