Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Alois SCHORNBÖCK

Alois SCHORNBÖCK - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Hernals-Wien 1863 - 1926 St. Christophen) "Älterer Herr mit Schubkarre und Jutesack" unten rechts signiert und datiert: Al. Schornböck, München (18)87, Öl auf Leinwand, ca. 90 x 68 cm, restauriert, gerahmt Ruf 450

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Alois SCHORNBÖCK

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012