Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Max HÄNGER*

(München 1874 - 1941) "Hahn und Hühner" unten rechts signiert und bezeichnet: M. Hänger, Öl auf Pressplatte, ca. 20,2 x 23,5 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Max HÄNGER*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012