Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Giovanni Francesco BARBIERI, genannt GUERCINO

Giovanni Francesco BARBIERI, genannt GUERCINO - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Cento 1591 - 1666 Bologna) Umkreis "Christuskopf" Öl auf Holz, parkettiert, 38 x 28,5 cm, restauriert, Flammleistenrahmen Ruf 4000

Provenienz: lt. Einbringer: Eugen Miller zu Aichholz 1835 - 1919

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012