Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Unbekannt, Deutsch, Ende 19. Jhdt.

Unbekannt, Deutsch, Ende 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Bäume" rückseitig beschriftet, Öl auf Holz, ca. 23,5 x 17,5 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012