Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Heiligenbild, 19. Jhdt.

Heiligenbild, 19. Jhdt. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Der Hl. Konrad von Bayern" unten beschriftet: Heil. Konrad Einsiedl, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 44 x 36 cm, krakeliert, beschädigter Rahmen Ruf 150

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Heiligenbild, 19. Jhdt.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012