Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Ludwig WILLROIDER

Ludwig WILLROIDER - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Villach 1845 - 1910 Bernried am Starnberger See) "Landschaft" unten rechts Signaturreste: Lu. W., unten links bezeichnet, Öl auf Leinwand/Karton, ca. 23 x 31 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Ludwig WILLROIDER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012