Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt, Maler des 19. Jhdts.

Unbekannt, Maler des 19. Jhdts. - Um?ní, starožitnosti, šperky

2 Bilder: a) "Damenporträt" b) "Herrenporträt" 1x Öl auf Holz, 1x Öl auf Karton, parkettiert, ca. 37 x 31 cm bzw. 39 x 30 cm, vergoldeter Stuckrahmen der Epoche, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012