Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Rene GENIS *

Rene GENIS * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Hue/Vietnam 1922 - 2004 Paris) "Stillleben mit Gartenblumen" unten rechts signiert Rene Genis, Farblithografie Nr. 8/100, Darstellungsgröße ca. 41 x 31 cm, verglast, gerahmt SW 300 - 360

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Rene GENIS *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012