Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Max ZETTLER

Max ZETTLER - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(München 1886 - 1926) "Landschaft mit Parkmauer" unten rechts signiert M. Zettler, dat? (19)20?, Öl auf Karton, ca. 13 x 25 cm, verglast, Rahmen beschädigt SW 360 - 450

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

20.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Max ZETTLER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012