Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ignaz MAYER-FRAUENBERG

Ignaz MAYER-FRAUENBERG - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Frauenberg/Birnkofen 1874 - 1932 München) "Der Liebesbrief" oben links signiert Mayr-Frauenberg, Öl auf Holz, ca. 11 x 11 cm, Rahmen beschädigt SW 340 - 450

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ignaz MAYER-FRAUENBERG

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 20.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 14.12. - 20.12.2012