Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062402/0002 -

Wander Bertoni *

(Codisotto/Reggio Emilia 1925 geb.) ohne Titel, Lithografie in Farbe, handsigniert, datiert W Bertoni 1953, gewidmet, Darstellungsgröße 30 x 30 cm, Blattgröße 54 x 39 cm, Passep., Lichtrand, Blatt leicht gebräunt, (EW)

Expert: Mag. Elisabeth Wallner Mag. Elisabeth Wallner
+43-1-515 60-766

Elisabeth.Wallner@dorotheum.at

10.10.2017 - 15:04

Vyvolávací cena:

Wander Bertoni *

+43-1-515 60-766

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Dílo na papíře - Incisione, fotografia e multipli
Datum: 10.10.2017 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online