Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Friedrich Heinrich Füger

Friedrich Heinrich Füger - Starožitnosti, Obrazy

(1751-1818) Vier antikisierende Kopfstudien, schwarze Kreide auf Papier, 8,2 x 13,2 cm, gebräunt, stockfleckig, verso alte Montierungsreste, Passep., o. R., (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

12.12.2012 - 13:00

Vyvolávací cena:

Friedrich Heinrich Füger

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 12.12.2012 - 13:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 12.12.2012