Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Deutsche (?) Schule des 18. Jahrhunderts

Deutsche (?) Schule des 18. Jahrhunderts - Starožitnosti, Obrazy

Weite Flusslandschaft, Öl auf Leinwand, 92 x 127 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

12.12.2012 - 13:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 12.12.2012 - 13:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 12.12.2012