Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

A. Melzer, um 1900

A. Melzer, um 1900 - Weihnachtsauktion

Aulandschaft, signiert A. Melzer, Öl auf Leinwand, 63,5 x 79 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

12.12.2012 - 13:00

Vyvolávací cena:

A. Melzer, um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Weihnachtsauktion
Datum: 12.12.2012 - 13:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.12. - 12.12.2012