Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023035/0004

Peter Paar *

(Graz 1956 geb.) "Stadtansicht", rechts unten signiert und datiert Paar (19)96, Öl/Mischtechnik auf Leinwand, ca. 50 x 40 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.10.2017 - 15:07

Vyvolávací cena:

Peter Paar *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.10.2017 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online