Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010 #

Helmut Kies *

Helmut Kies * - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Wien 1933 geb.) Liebende, Lithographie in Farbe, signiert Kies mit E. A. bezeichnet, 35,5 x 48 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 85,-

Helmut Kies *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 12.12.2012