Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Marc Chagall *

Marc Chagall * - Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti

(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) "Le Pensee" Offsetlithographie in Farbe Drucksigniert Marc Chagall 34, x 22,5 cm. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 12.12.2012