Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Künstler Ende 20. Jh. Lemuren,

Pastell auf Papier signiert 49 x 34 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

12.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Weihnachtsauktion Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 12.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 01.12. - 12.12.2012