Čís. položky 194-022421/0057

Alois Hernick

Alois Hernick - Umění a starožitnosti

(Wien 1870-1939) Rückseite betitelt "VajoletTürme Südtiroler Dolomiten", links unten signiert A. Hernik, Öl auf Karton, ca. 52 x 46 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.10.2017 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Alois Hernick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.10.2017 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online