Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) "Elisabeth", links unten signiert und datiert Augustiner 19.2.(19)84, Tusch/Kohlezeichnung auf Papier, ca. 48 x 33 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
18.10.2017 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.10.2017 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-