Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Hans BEST*

Hans BEST* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Mannheim 1874 - 1942 München)"Jägerbildnis in Winterlandschaft" unten links signiert: Hans Best, Öl auf Holz, ca. 17 x 16 cm, restauriert, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.12.2012 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hans BEST*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2012