Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Reiner SCHIESTL *

(Kufstein 1939 geb.) "Parlamentgebäude" oben rechts signiert und datiert: (19)85, Aquarell auf Papier, ca. 35 x 53 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

06.12.2012 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Reiner SCHIESTL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 06.12.2012 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 01.12. - 06.12.2012